Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.11.2018 01:31
ABONE OL

9. fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 8. son bölüm full izle!

’nın 8. bölümü yayınlandı. Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor. Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor. Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak? ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 8. ü Atv ekranlarında yayınlandı. ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 8. bölümünü takvim.com.tr’den izleyebilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova 9. yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova’nın 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?Züleyha altın kafeste!

Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor. Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor.Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak? Yaman ailesi yüzünden 20 sene mapus yatan Fekeli'nin Adana'ya dönüşü ise bu bölümle anlam bulmaya başlayacak!''Bu altın kafesi değil, özgürlüğümü istiyorum ben" diyen Züleyha'nın aklından ne geçiyor? Yeni bölümde yer yerinden fena oynayacak! ''Bir Zamanlar Çukurova" her Perşembe Atv'de!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'NIN 7. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI? BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 7. BÖLÜM İZLE

Taşlar yerinden oynayacak!

'Bir Zamanlar Çukurova'da kartlar yeniden karılıyor, Yılmaz ve Fekeli taşları yerinden oynatmaya geliyor!Şermin ve Saniye'nin korkunç planı yüzünden acilen doğuma alınan Züleyha, oğlunun ilk çığlığıyla dünyaya tutunuyor. Züleyha ve oğlu ile artık 'masal gibi bir hayat' yaşayacaklarını umut eden Demir'i ise tatsız bir sürpriz bekliyor.İntikam ateşiyle yanan Yılmaz artık yalnız değil. Yanında hikayenin tüm seyrini değiştirecek olan Fekeli de var. Peki, Fekeli'nin döndüğünü gören Hünkar nasıl bir önlem alacak?
Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizisinin 9. bölüm fragmanını yayınladığı zaman takvim.com.tr'den izleyebilirsiniz.