Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.10.2010 Gazete
ABONE OL

en

74 yaşındaki , dudak uçuklatan açıklamalar yaptı. Şarkıcı, 'Zeka seviyem ileri olduğu için yıllarca lerimi çaldılar' dedi

Spermen
Bir dönem pop müziğe damga vuran , hayal gücünün sınırlarını zorladı! 74 yaşındaki şarkıcı, "Zeka düzeyimin yani IQ'mun yüksek olduğunu düşünen ajanlar peşime takıldı. Senelerce lerimi almak için uğraştılar" dedi ve ekledi:

"Bunu uzaylılar da yapmış olabilir. Bir kadınla birlikte olduktan sonra sabah vücudum altın renginde uyandım. Sanki beynime çip koydular. Bir şey oldu ve müzikte kimsenin anlamayacağı bir noktaya geldim."

SÜPERSTAR iLE AŞK YAŞADI MI?
Ünlüler dünyasındaki kadınların yüzde 70'iyle birlikte olduğunu söyleyen Büyükburç, "Özel hayatımı açıklamam ama ile derin bir arkadaşlığımız vardı" dedi.

Şimdiye kadar beraber olduğu kadınlar sayısında Tom Jones ve Julio Iglesias'tan asla geri kalmadığını söyleyen ünlü sanatçı, sözlerini sürdürdü: "Şu anda evliyim ve bu yüzden artık çapkın değilim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.