Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.10.2009 12:33
ABONE OL

Aziz Yıldırım'ın yuvası yıkılıyor mu?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, bir süredir arasının açık olduğu 29 yıllık eşi Yıldız Yıldırım ile tekrar bir araya gelmesi yönündeki çabalar sonuç vermedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 29 yıllık eşinden boşanmak için dava açtı

AVUKATINA TALİMATI VERDİ

Eşi Yıldız Yıldırım'la yaklaşık bir yıldır ailevi sorunlar yaşadığı bilinen ve bu yüzden evi terk ettiği iddia edilen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım boşanma sürecini başlattı. Habertürk'e göre Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde boşanma konusunda avukatıyla görüştüğü ve dava açılması için talimat verdiği öğrenildi. Ailesinin yakın dostlarının uzun süredir Yıldırım çiftinin arasını yapmaya çalıştığı ancak bu çabaların bir sonuç vermemesi üzerine Yıldırım'ın böyle bir karar aldığı iddia edildi.

DAHA ÖNCE YALANLAMIŞTI

Daha önce bir dergi, Yıldırım'ın eşi Yıldız Yıldırım'la ciddi sorunlar yaşadığını yazmıştı. Bunun üzerine kulübün internet sitesinden "Haber içeriği tümü ile gerçek dışı ve hayal ürünüdür. Yıldız-Aziz Yıldırım çifti boşanmak için mahkemeye başvurmadıkları gibi, derginin iddialarının tersine mutlu bir yaşantı sürmektedirler. Derginin doğrulatma ihtiyacı bile duymadan insanların ailevi yaşantısını hayal ürünü senaryolarla spekülasyon konusu yapması basın etiğine aykırıdır ve sadece reyting amaçlıdır. Sorumluları hakkında hukuki yollara başvurulacaktır" açıklamasına yer verilmişti.

EN FAZLA ŞAMPİYONLUK GÖREN BAŞKAN

29 yıllık evli Yıldırım çiftinin iki kızı bulunuyor. Aziz Yıldırım bir süre önce büyük kızından bir torun sahibi olmuştu. Fenerbahçe tarihinin son 11 yılına damgasını vuran Başkan Aziz Yıldırım, aynı zamanda Fenerbahçe tarihinin en fazla şampiyonluk gören başkanı unvanının da sahibi.

TAKVİM AZİZ YILDIRIM'IN EVİ TERK ETTİĞİNİ 13 EKİM'DE YAZMIŞTI. İŞTE O HABER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.