Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 28.10.2009 Gazete

Seferberlik!

Fashionable için İstanbul'a gelen Bruce Willis'i çıktığı gezide 4 araç takip etti. Ünlü aktör ve eşi onlarca koruma tarafından sürekli izlendi

KATALOG ÇEKTİ
Ünlü aktör Bruce Willis, İstanbul'u seferber etti! ABD Başkanı Barack Obama gibi korunan ünlü aktör, dün Maslak'taydı. Eşi Emma'nın bir firmanın katalog çekimlerine katılmasından ötürü Maslak'a giden Bruce Willis için geniş güvenlik önlemleri alındı. Bruce ile eşi Emma'ya yoluculukları sırasında 4 otomobil içerisinde onlarca koruma eşlik etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

YÜZÜNÜ SAKLADI

Katalog çekimleri biten eşini alıp oteline gitmek üzere hareket eden Bruce Willis, karşısında gazetecileri görünce öfkelendi. Eliyle basın mensuplarına işaretler yapan dünyaca ünlü aktör, daha sonra yüzünü kapattı. Bu arada ünlü çift, önceki gece de Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var Mısın Yok Musun?" programının çekimlerindeydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.