Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.10.2009 10:24
ABONE OL

Özcan ile Fahriye ayrıldı mı?

Usta şarkıcı Nil Burak'la birlikte Günay Restaurant'ta program yapan Özcan Deniz, sevgilisi Fahriye Evcen'le ilgili tek bir laf etmedi. Ayrılık iddiası hakkında şarkıcının ağzını bıçak açmadı.

Önceki gece Günay Restaurant'ta sahneye çıkan Özcan Deniz, sevgilisi Fahriye Evcen'den ayrıldığına dair iddialara yanıt vermemek için basınla görüşmedi. Nil Burak'la birlikte program yapan Deniz, sahneye çıkmadan önce sadece "Heyecandan bacaklarım titriyor, gazino sahnesinde olmak çok başka" dedi. Nil Burak'a olan hayranlığını da dile getiren Özcan Deniz, şunları söyledi:

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Bacaklarım titriyor
"Uzun süredir bu geceye hazırlanıyorum. Repertuvar hazırlamak için Nil Burak bana yardım etti. Eğer o destek vermeseydi, halk konserine çıkar gibi sahneye çıkıp, şarkı söyleyecektim. Huzurunuzda Nil Hanım'a teşekkür ediyorum. Benim için bugün yeni bir başlangıç oldu." Seyyal Taner ve Halil Ergün gibi ünlü isimlerin de katıldığı gecede, istek üzerine programı uzatan Özcan Deniz, "Bu gece hayatımın en mutlu günlerinden biri oldu. Çok rahat uyuyacağım" diye sahneden indi.

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Aralarını mesaj bozdu
Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in ayrıldığına dair dedikodular geçtiğimiz hafta ortaya çıktı. İddiaya göre olaylar şöyle gelişti: 'Yaprak Dökümü' dizisinin setinden Maslak'taki evlerine dönen Fahriye Evcen, Deniz'i mesaj çekerken gördü. Deniz'in mesajının aşk içerikli olduğunu gören Evcen, çılgına döndü. Fahriye Evcen, tüm eşyalarını toplayıp evden ayrıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.