Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.10.2009 Gazete
ABONE OL

Gidip şunu bir dövsem

* Ünlü ve güzel bir kadınla beraber olmak erkeğin gururunu okşuyor mu? Yani 'Herkes beğeniyor ama o benim' duygusu oluyor mu?
O zaten işin cilvesi. İki taraf için de bilinç altında o var belki de…

* Bunca yıldır bu işin içindesin, donanımlı bir aktörsün. Bir flaş yüzünde patlayınca neden deliye dönüyorsun. Yürüyüp gitsen olmaz mı?

Ben, yanımdakinin mağdur olmasına sinirleniyorum. Bir arkadaşım benim yüzümden afişe oluyor. Belki arkadaşımın karısı. Haberin altına ne yazacaklarını da bilmiyorsun.

*Televizyonu izlerken "Gidip şunu bir dövsem" diyecek kadar sinirlendiğin birileri oluyor mu?

'Yemekteyiz' programındakilerin hepsini dövmek istiyorum mesela. Bir insan o programa niye çıkar? Bir de 'Benim Kocam Melek mi?' gibi bir program var. Sabah sabah karı koca pijamalarla, a bir bakıyorsun evde kameralar! Sen karını pijamayla 70 milyonun önüne çıkaracak kadar geniş yürekliysen seni dövmekten başka yapacak bir şey yok.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.