Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 22.10.2009 Gazete
ABONE OL

Eski aşıkla köşe kapmaca

Sosyetik güzel, gece kulübünde eski sevgilisiyle karşılaştı. İkili birbirini görmemezlikten geldi...

Gözler bu ikilideydi
Geçtiğimiz sezon Longtable isimli mekanda parti düzenleyen ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı, önceki gece yine aynı mekandaki bir partiye evsahipliği yaptı. Odabaşı için kulüpte kural bozuldu ve ilk kez önceki gece mekanın içerisine fotoğraf makinesi sokuldu. Partiye birbirinden ünlü isimler katılırken gözler Süreyya Yalçın'daydı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Panik yaşadı
Partide ihanet ettiği iddia edilen eski sevgilisi Burak Hatipoğlu ile pişti olan sosyetik güzel, Hatipoğlu'nu karşısında görünce bir anda ne yapacağını şaşırdı. Birbirlerine görmemezlikten gelen Süreyya Yalçın ile Burak Hatipoğlu, uzak yerlerde eğlenmeyi tercih etti.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.