Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 07.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 07.10.2009 09:21
ABONE OL

Meyhanede çıldırdı muhabire saldırdı

Ustaca yaptığı sarhoş taklitleriyle herkesi kırıp geçiren Levent Kırca bu kez meyhanede terör estirdi.

Beşiktaş Çarşı'da sevgilisi Aslı Çiftkurt'la yakalanan Levent Kırca çıldırdı! Bir muhabire saldıran ünlü komedyeni, müşterilerle personel zor sakinleştirdi!

SOKAKTA KAMERA ARADI
Levent Kırca, "Olmaz bu kadar!" dedirtti! Ünlü komedyen, sevgilisi Aslı Çiftkurt ile Beşiktaş Çarşı'daki bir balık restoranında yemek yerken, TV kameraları tarafından görüntülendi. Uzun süre çarşı içinde kamera arayan ünlü komedyenin yanına bir süre sonra da iki gazeteci geldi. Ancak ünlü komedyen, kendisinden izin isteyen gazetecilere saldırdı!

ARAYA MÜŞTERİLER GİRDİ
Ünlü komedyen, "Size ne lan benim özel hayatımdan!" diyerek bağırdığı Vatan gazetesi muhabiri Bora Engin'e yumruk atmaya çalıştı. Küfürler savuran Kırca'yı diğer müşteriler ile mekanın personeli zor sakinleştirdi. Kırca, garsonların refakatinde aracına kadar bırakıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.