Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 06.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.10.2009 09:36
ABONE OL

Hülya Avşar neden duygulandı?

Habertürk'te Yiğit Bulut'un sunduğu programa konuk olan Hülya Avşar, Kürt açılımı konusundaki açıklamaları yüzünden aldığı eleştiriler nedeniyle zorlandı...

Bir sanatçı olarak ülke sorunlarına olan duyarlılığını dile getiren Hülya Avşar, babasının adına İstanbul Kartal'da bir okul yaptırdığını hatırlatarak, şunları söyledi:

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

"Benim babam öğretmenlik yaptı. Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan bir Kürt olarak sonsuza kadar bu ülkeye hizmet etti. Babam okumayı çok severdi. Dolayısıyla babamın adına bir okul yaptırdım. O zaman kimse bana 'Siz müteahhit misiniz?' demedi ama! Ben müteahhit değilim! İnşaatçı da değilim ama okul yaptırdım..." Türkiye güzeli seçildikten sonra birçok işe imza attığını söyleyen Hülya Avşar, "Ne yapsaydım yani? İki film çekip, bir köşeye çekilip insanları uzaktan mı kesseydim? Oh ben paramı kazandım yaşasın, deyip... Böyle bir şey yok" dedi ve hâlâ bir lokma bile yemek yerken şükrettiğini belirtti.

DUYGULANDI, GÖZÜ DOLDU

Konuşma sırasında zaman zaman duygulanan ve gözleri dolan Hülya Avşar, sözlerine şöyle devam etti: "Şarkımı da söylerim, göbek de atarım, film de çekerim ama ülkemin sorunlarıyla da ilgilenirim."

Televizyon Gazetesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.