Bugünkü
Takvim
  • Kültür-Sanat
  • 19.01.2019 15:14
  • Son Güncelleme: 19.01.2019 15:14

Özel gösterim için 300 kişilik salon kapattı!

Ünlu oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın 'Bülent Beyin Hikayesi' adlı oyununun özel gösterimi için iş insani Cengiz Çolak 300 kisilik salon kapattı.

Özel gösterim için 300 kişilik salon kapattı!

22 Aralık salı günü Duru tiyatrosunda oynanacak oyunu sadece özel davetliler izleyebilecek.

'Bülent Beyin Hikayesi' isimli oyunda Bülent Emrah Parlak'ın yanı sıra oyuncu Burcu Biricik, Barış Arduc, Ersin Korkut, Sarp Apak, Necip Memili, Murat Eken, Şahin Irmak gibi isimler de yer alıyor. Bu özel gösterime iş insanin Çolak ve çevresinde bulunan bir çok ünlü ismin katılması bekleniyor.

Amacının tiyatroya destek vermek olduğunu belirten Çolak, bu özel geceye davet ettiği arkadaşlarının yanı sıra daha önce hiç tiyatro izlememiş insanlara beraberinde getirmelerini ve bu etkinliğe destek olmalarını istedi.

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

sitenizde Mehdi den bahsettiniz, bu MEHDI meselesini süphelerle bakiyorum, Ümmete bir mehdiye ihtiyaci yok, Ümmete mehdi degil 82 milyon MUJEDDIDE ihtiyaci var, neden bunu yazdim simdi?, hayalimiz ortak hayallerimiz. Mehdi meselesine böyle bakiyorum, beraber düsünelim (ALTIN KURALIMIZI unutmayalim) diyelim bir Firavun uzun ömürlü bir FIRAVUNLAR FIRAVUNU bir devleti ele gecirmek icin bir memuruna fikir soruyor, su devleti "EN ucuz sekilde" nasil kontrol edebilirim?, istihbarat sefi diyorki isterseniz onlari icerden kazanalim, nasil diyor MELUN FIRAVUN, firavunum sadece o ülkeyi degil onlar gibi 100 lerce ülkeyi kontrol edebiliriz, FIRAVUN: nasil? onlara dünyada cehennemi yasatalim ve gün gelince aralarinda bir KURTARICI fikiri sokalim, firavun: bu cok uzun zaman ister, bi kac yüz yil ister bu is, ne? evet ama neticeye bakin kaniniz dünyayi rehin almaya HEMDE UCUZ bi sekilde basrabilir, deneyelim. Bana göre her kimse "mehdi" oldugunu derse ona sirtinizi cevirin KACIN!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.04.2019 00:12
Dulqarnein Dulqarnein

mesajimi ilet: "Eger güclü bagimsiz ve büyük Islam HAK düzenine kuracak ve hizmet edecek Türkiye icin calisiyorsaniz / nefes aliyorsaniz / caninizi bu hedef icin feda etmeyi tercih ettiyseniz.. sizinleyim, ben size hic yalan yazmadim ya siz?, önceden yazdim ben HER IKI yük icin SONSUZ KURTULUSU kazanmasini istiyorum, saka degil! Buna inaniyorum cok ciddi insanim ben, iymiyim kötümüyüm sizi ilgilendirmez, iyi olmak istiyorum ve en iyisi olacagim/olacagiz insallah, ben Cehennemi gördüm ya siz? benim gibi hic biriniz görmedi hissetmedi, ve o cehennemin üzerinde yeniden dogdum, elhamdulillah." Dost olmak isteyen varsa bunu KABUL ETSIN ALLAH bizimledir, dost olmamayi tercih eden varsa, bunu aklindan cikarmasin her iki tarafin FIRAVUNLARIN SONLARI ibretli olacak, süpheniz olmasin, iyi uykular ve selam degerli büyüklerim ve kardeslerim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.04.2019 05:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.