Bugünkü
Takvim

'dan 'Vadi'ye izin çıktı

'da gösterime girmesi durdurulan "Kurtlar Vadisi-Filistin" filmi, Alman Film Denetleme Kurulunun (FSK) bugün aldığı yeni bir kararla bu akşamdan itibaren gösterime girecek.

  • Kültür-Sanat
  • 27.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.03.2011 16:23
ABONE OL
Almanya'dan 'Vadi'ye izin çıktı
Filmin 'daki dağıtımını üstlenen Köln kentindeki Pera Film şirketinin Genel Müdürü Nermin Tutal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, filmin gösterime sokulmasının önündeki sorunların ortadan kaldırıldığını belirterek, filmin bu akşamdan itibaren 18 yaş üzeri izleyiciler için ülke çapında gösterime gireceğini söyledi.

Tutal, filmi seyretmek isteyen izleyicilerin yaş sınırının 16'ya düşürülmesi için bir talepte de bulunduklarını kaydetti. "Kurtlar Vadisi - Filistin" filminin gösterimi, daha önce FSK'nın aldığı bir karar üzerine durdurulmuştu.

kalan karakter 1000

hüseyin sinyortürk hüseyin sinyortürk

demokrasi ile kendilerini en üst esviyede görenlerin konu İsrail olunca neye nasıl tavır takındıklarını gösteren küçük bir örnektir bu..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.01.2011 21:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.