Netflix'te yayınlanan 'Shards Of Her' dizisinde terörden tutuklu HDP'li Selahattin Demirtaş güzellemesi! Seher kitabının reklamını yaptılar

Son dakika haberleri... Yayınladığı her dizide uyuşturucu özendiren ve LGBT sapkınlığını gençlerin zihnine aşılayan Netflix yeni bir skandala imza attı. Çin-Tayvan ortak yapımı olan 'Shards Of Her' dizisinde terörden tutuklu HDP’li Selahattin Demirtaş’ın teröristleri güzellediği ‘Seher’ kitabının resmen reklamı yapıldı. Dizinin başrolüne de Seher isimli bir karakter yerleştirmişler.

Giriş Tarihi 01 Kasım 2022, 15:46 Güncelleme 01 Kasım 2022, 16:04
Netflix’te yayınlanan ’Shards Of Her’ dizisinde terörden tutuklu HDP’li Selahattin Demirtaş güzellemesi! Seher kitabının reklamını yaptılar

İÇİNDEKİLER

LGBT örgütlerinin propagandasını yapan ve hemen her yapımda eşcinsel karakterlere yer veren Netflix, şimdi de teröre destek vermeye başladı. Son skandal Tayvan ve Çin ortak yapımı olan 'Shards Of Her' adlı dizide yaşandı.

TERÖRİSTİN GÜZELLENDİĞİ KİTAP: SEHER
Netflix'te, Selahattin Demirtaş'ın, 2016'da Ankara Kızılay'da 38 kişinin hayatını kaybettiği, 19'u ağır 125 kişinin yaralandığı saldırıda PKK'nın canlı bomba olarak kullandığı terörist Seher Çağla Demir'e atfettiği "Seher" adlı kitabın reklamı yapıldı.

Dizisinin birinci sezonunun ilk bölümünde HDP'nin cezaevinde bulunan eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a gönderme yapıldı.

Öte yandan dizinin başrolünde de 'Seher' adlı karakter yer alıyor.

Dizide, komadan uyanan bir yetenek avcısının hikayesi ele alınıyor.

DAHA ÖNCE DE ÇİZGİ FİLME YPG/PKK PAÇAVRASI YERLEŞTİRMİŞLERDİ
Netflix, geçtiğimiz yıl Kasım ayında da terör örgütü PKK/YPG paçavralarının kapı ve duvarlara asıldığı "Tear Along The Dotted Line (İşaretli Yerden Kesin)" adlı İtalyan karikatürist Michele Rech'in çizgi dizisini yayınlamıştı.

Çizgi filmin yayınlanan fragmanında baş kahramanın kapıyı açıp ışığı yakmasıyla YPG bayrağının görülmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

PKK DESTEKÇİLERİ SEVİNÇ ÇIĞLIKLARI ATMIŞTI
Fragmanın yayınlanması sonrası paçavralarının çizgi dizide yer aldığını gören terör destekçileri, özellikle de sosyal medyadan "PKK/YPG Bayrakları Her Yerde" sloganları atmıştı.