Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Güncel
  • 06.05.2021 23:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.05.2021 23:43
ABONE OL

Jandarma, suç örgütü lideri Sedat Peker'in AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar hakkındaki iddialarını yalanladı

Jandarma Genel Komutanlığı, Elazığ’da intihar eden bir üniversite öğrencisiyle ilgili firari suç örgütü lideri Sedat Peker'in AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ile ilgili iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Haberin detayları...

Mafya lideri Sedat Peker'in, Ağar iddiası yalanlandı

Jandarma Genel Komutanlığından yapılan açıklamada, "Suç örgütü lideri ve halen yurt dışında kaçak olarak bulunan S.P. isimli şahsın sosyal medya hesaplarından 6 Mayıs 2021 günü yayımlanan videolar ile bazı internet sitelerinde 'Yeldana Kaharman isimli Kırgız ya da Kazak uyruklu bir kadının jandarmaya giderek Tolga Ağar'ı şikayet ettiği, daha sonra kadının helikopterle aldırıldığı, ertesi gün ise ölü bulunduğu' şeklinde haberler yer almıştır. Yeldana Kaharman isimli kadının, jandarmaya herhangi bir müracaatının kesinlikle söz konusu olmadığı gibi, helikopterle aldırılması iddiası da tamamen gerçek dışıdır" denildi.

EVİNDE İNTİHAR ETMİŞTİ

Olay, 28 Mart 2019 tarihinde merkeze bağlı Yıldızbağları Mahallesi'nde meydana gelmişti. Elazığ'da yayın yapan bir tv program sunuculuğu yapan Kazakistan uyruklu üniversite öğrencisi Yeldana Kaharman (21), mutfak kendini asarak intihar etmişti. Genç kızın ev arkadaşı, sabah Kaharman'ın cansız bedenini görünce hemen durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirmişti. Genç sunucunun cenazesi polisin inceleme sonrası Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırılarak otopsisi yapılmış, olayda bir şüphe bulunmamıştı.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN