Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 02.03.2021 16:29
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 02.03.2021 17:39
ABONE OL

Son dakika: Başkan Erdoğan Genel Başkanı ile bir araya geldi

Başkan Erdoğan, büyük özenle hazırlanan 'nın detaylarını açıkladı. Erdoğan, 'nde düzenlenen İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısı sonrası Genel Başkanı ile sohbet etti. Açıklanan maddeler, kamuoyunun beğenisini kazanırken gözler ekonom alanında yapılacak reformlara çevrildi.

Başkan Erdoğan MHP lideri Bahçeli ile bir araya geldi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısına katıldı.

Yaklaşık iki yıl önce Yargı Reformu Strateji Belgesi'ni milletle paylaşırken, bu belgenin aynı zamanda bir sonraki reform hazırlıklarının da başlangıcı olduğunu söylediğini anımsatan Erdoğan, bugün, bu sözü yerine getirmiş olmanın huzuruyla eylem planını millete sunduklarını dile getirdi.

Hayatın bizatihi kendisinin kesintisiz bir değişim süreci olduğu gerçeğinin, her alandaki reformların kesintisiz sürdürülmesi gerektiğine işaret ettiğini aktaran Erdoğan, ülkeyi yönetme sorumluluğu üstlendikleri günden beri bu doğrultuda attıkları tarihi önemdeki adımların şahidinin de millet olduğunu vurguladı.BAŞKAN ERDOĞAN İLE BAHÇELİ BİR ARAYA GELDİ
Tanıtım toplantısına katılan isimler arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de vardı. Erdoğan, konuşmasının ardından Bahçeli ile bir araya geldi ve bir süre sohbet etti.

   SIRADA EKONOMİ REFORMU VAR
   Hazine ve Maliye Bakanlığı, uzun süredir birçok sektör temsilcisiyle görüşerek çalışmalarını tamamladı.

   Ekonomi alanında hazırlanan çalışmalar Başkan Erdoğan tarafından açıklanacak.

   Erdoğan'ın ekonomide atılacak adımları içeren reform paketini önümüzdeki hafta açıklayacağı öğrenildi.

   TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN