Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Güncel
 • 26.02.2021 13:34
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.02.2021 14:35
ABONE OL

SON DAKİKA: Başkan 'a doğum günü sürprizi

Son dakika haberi: Cuma namazına gitmek için 'daki konutundan ayrılan Başkan 'a vatandaşlar ve gazeteciler sürpriz yaptı. Bugün 67 yaşında giren Erdoğan için pasta kesildi.

Cuma namazına gitmek üzere Kısıklı'daki konutundan çıkan Başkan Recep Erdoğan, evinin yakınlarındaki bir pastane çalışanlarının kendisinin 67. doğum günü dolayısıyla hazırladığı pastayla beklediğini görmesi üzerine konvoyunu durdurdu.

"ALLAH SİZE UZUN ÖMÜRLER VERSİN"
Pastanenin sahibi hazırlanan pastayla Erdoğan'ı karşılayarak, "Nice seneleriniz olsun, Allah size uzun ömürler versin." dedi.

Başkan Erdoğan da "Hep birlikte nice yıllara inşallah. Ülkemizi ileri seviyelere tırmandırarak o günleri hep birlikte yaşamayı Allah bizlere nasip eder inşallah." ifadeleriyle karşılık verdi.

   "RABB'İM DAHA NİCE YILLAR ÜLKEMİZE MİLLETİMİZE HİZMET ETMEYİ NASİP ETSİN"
   Basın mensuplarının da doğum gününü kutladığı Başkan Erdoğan, "Rabb'im inşallah sağlık, sıhhat, afiyet içerisinde daha nice yıllar ülkemize, milletimize hizmet etmeyi bizlere nasip etsin. Hep birlikte... Çok teşekkür ediyorum.

   Bugün aynı zamanda Selimiye Camisi'nin yanındaki mevcut hamamı Üsküdar Belediyemiz, aynen Üsküdar sahildeki Nevmekan gibi gençlerin gelip ders çalışacağı, oturacağı ve oradan inşallah hayatı yeniden şekillendireceği bir mekan haline dönüştürdüler.

   Bugün hem onun açılışını yapacağız hem cumayı da Büyük Selimiye Camisi'nde kılacağız." ifadelerini kullandı.

     ÇİKOLATA İKRAM ETTİ
     Başkan Erdoğan, konuşmasının ardından kestiği pastanın basın mensuplarına da ikram edilmesini istedi.

     Erdoğan, basın mensuplarına çikolata ikramında da bulundu.