Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.02.2021 00:46
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.02.2021 00:56
ABONE OL

Kılıçdaroğlu gerçek ’lileri egale etti! Eski CHP'li en açıkladı: 'dan partiden dışlanan isimlere mesaj

Eski milletvekili en, ekranlarında yayınlanan programına özel açıkmalarda bulundu. Başkanı 'nun gerçek CHP'lileri egale ettiğini söyleyen Sevigen, parti içindeki taciz olaylarına karşı olan sessizliğin kendilerini üzdüğünü bildirdi. "Hem ile işbirliği yapıyorlar hem de yok sayıyorlar" diyerek CHP yönetimini eleştiren eski CHP'li vekil, partiden dışlanan isimler hakkında ile yaptığı görüşmeye dair de konuştu.

Eski CHP milletvekili Mehmet Sevigen A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi'ne özel verdiği röportajda CHP içinde yaşanan taciz, tecavüz, dışlama olaylarına, HDP ile yapılan ittifaka ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve Deniz Baykal'ın parti içinde ayrımcılığa uğrayan isimlere olan mesajını iletti.


PARTİ DEĞERLERİNDEN UZAKLAŞILDI
CHP'li eski Milletvekili Mehmet Sevigen istifaları çok üzüntüyle karşıladığı ifade ederken partinin değerlerinden uzaklaştığını ifade etti.Genel merkezin milletvekillerinin neden ayrıldığı konusunda aynaya bakmadığını söyleyen Sevigen, partinin genel merkez kaynaklı sorunlar yaşadığını belirtti. Sevigen ayrıca Sarıgül ve İnce'nin ayrılmasının genel merkez kaynaklı olduğunu söyledi.


PARTİ SAHİPSİZ KALDI
Partinin sahipsiz kaldığını ve hiçbir adım atılmadığını söyleyen Sevigen ayrıca parti içindeki taciz olaylarına karşı olan sessizlik kendilerini üzdüğünü ifade etti.


KILIÇDAROĞLU GERÇEK CHP'LİLERİ EGALE ETTİ
Kılıçdaroğlu'nun gerçek CHP'lileri egale ettiğini söyleyen Sevigen, Kılıçdaroğlu hakkında "Kendi öz evlatlarını bertaraf ediyor, başkalarına dostum diyor" ifadelerini kullandı.

HDP İLE İTTİFAK GİZLENMEMELİ
HDP ile ittifakın gizlenmemesi gerektiğini ifade eden Sevigen, "Hem HDP ile işbirliği yapıyorlar hem de yok sayıyorlar" dedi.


BAYKAL'DAN MESAJ
CHP'li eski Milletvekili Mehmet Sevigen CHP içinde dışlanan isimler hakkında eski Genel Başkan Deniz Baykal ile görüştüğünü açıkladı. Sevigen görüşmede Baykal'ın "Dışlanan arkadaşlarımız biraz daha beklesin" dediğini de sözlerine ekledi.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN