Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.01.2021 20:04
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.01.2021 21:11
ABONE OL

Başkan Erdoğan: Sözde Genel Başkan () kaset komplosuyla iş başına gelmiştir

Başkan Erdoğan, Kemal 'nun skandal ifadelerine çok sert cevap verdi. Erdoğan, "'Sözde Genel Başkan (Kılıçdaroğlu) kaset komplosuyla iş başına gelmiştir." dedi.

2021 yılının ilk kabine toplantısı Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gerçekleştirildi. Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'sözde Cumhurbaşkanı' hadsizliğine sert cevap verdi.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Başkan Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu ve Batı maşalarına tepkisi şöyle:

"Türkiye uğradığı tüm saldırılara rağmen kararlılıkla yolunda devam ettikçe önümüzde yeni tuzaklar kurulmaya çalışıldığını görüyoruz. Bir süredir hiçbir rasyonel temeli olmayan siyasi ve sosyal kaos çıkarma denemeleridir. Bu gayretler vesayetin etkisinin kırılıp, milli iradenin güçlendirilmesi konusunda kat ettiğimiz mesafedir. Bu ülkede kimin cumhurbaşkanı seçileceği konusunda milletin temsilcileri yerine vesayetin dayattığı günleri geride bırakmıştır.

"BÜYÜK DEVRİMİ HALA İÇLERİNE SİNDİREMEYENLER..."

Böylesine büyük devrimi hala içlerine sindiremeyenler sancılarını farklı görüntüler, bahaneler altında dışa vuruyor. Bizzat kendisi bir kaset komplosu ile işbaşına gelen, partisi içinde taciz, tecavüz, hırsızlık hadiselerini görmezden gelen sözde genel başkanının sancısının sebebi budur. Bunları derdi millet, milli iradedir. Bunlara oy vermeyen hakim sözde hakim, öğretmen sözde hakim, çiftçi sözde çiftçidir.

"ÖNCELİKLE CHP'Lİ SEÇMENİN SAĞDUYUSUNA..."

Türk demokrasisi millete ve onun temsilcilerine onun hakareti siyaset zanneden bu çukur zihniyeti hak etmiyor. Teröriste terörist demekten aciz bu sözde genel başkanını öncelikle CHP'li seçmenin sağduyusuna sonra da aziz milletimizin irfanına havale ediyoruz.

      Terör örgütlerinin eylemlerini gizli veya açık şekilde destekleyenler büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını engellemek için çırpınıyorlar. Harekatların ruh dünyalarında yer açtığı sarsıntıyı bu şekilde dışa vuruyorlar. Bir dönem kendi topraklarına sahip çıkmakta zorlanan ülkeden bölgesel ve küresel düzeyde saha ve masada hakim olmuş bir ülke olmamızı hazmedemiyorlar."