Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.11.2020 14:15
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.11.2020 14:15
ABONE OL

son anda farketti! Şeytan dövmeli terörist!

’in ’de yaptığı operasyonlarla huzur ve güven getirdiği , ve harekât bölgesine sızma göreve verilenlere örgüt vücutlarına ölümden korkulmama anlamı taşıyan şeytani simge kuru kafa dövmesi yaptırdığı ortaya çıktı.

Şeytan dövmeli terörist!

Türk silahlı kuvvetlerinin 'deki , ve harekât bölgesine sızarak eylem yapmaya çalışan /'li teröristler bölgede sağlanan huzur ve güveni korumak için görev yapan 'nın terörle mücadeledeki en gözde birliklerinden mavi ve bordo bereli komandolar tarafından etkisiz hale getirilmeye devam ediyor.

VÜCUDUNA ŞEYTAN DÖVMESİ YAPTIRMIŞ
Yılbaşından bu yana bölgede 460'ı ölü 683'ü sağ veya yaralı olmak üzere bin 143 teröristtin etkisiz hale getirilirken önceki gün Suriye'nin kuzeyindeki Azez ilçesinin Kelcibrin köyündeki cephe hattına sızmaya çalışan bir PKK/YPG'li terörist, Suriye Milli Ordusu'nun () askerleri tarafından son anda fark edilerek sağ olarak yakalandı.

SON ANDA YAKALANDI
Tel Rıfat bölgesinden gelen ve üzerinde uzaktan kumandalı patlayıcıyı yerleştirmeye çalışan ve isminin 'Feyruz Afrin' olduğu öğrenilen PKK/YPG'li terörist cephe hattı üzerinde devriye görevi yapan SMO askerleri tarafından son anda yakalandı.

Vücuduna bağlanmış bir bomba düzeneğine karşı SMO askerleri tarafından kontrollü şekilde üst araması için kıyafetleri çıkartılan terörist vücuduna şeytani bir simge olan kuru kafa dövmesi yaptırdığı görüldü.

ÖLÜMDEN KORKMAMANIN İŞARETİ
Terörist; vücudundaki kuru kafa dövmesini, terör kampındaki bir ABD askerinin yaptığı ve "Siz ölümden korkmayanlarsınız" dediğini söylediği öğrenildi.