Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Güncel
 • 28.10.2020 18:11
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 28.10.2020 18:11
ABONE OL

? ?

Gerçekte çiçekler çok sevilir, güzel görünür ve mutlu eden kokular barındırır. Peki ? Farklı şekillerde görülen rüyalar değişik anlamları da içerisinde barındırır. Çiçeği sadece görmek, dokunmak, koklamak, birinin vermesi, renkleri gibi daha pek çok ayrıntı vardır. Peki ? İşte merak edilen bilgiler…

Rüyada çiçek görmek ne anlama gelir? Rüyada saksıda çiçekler görmek neye işaret eder?

Çiçekler özellikle kadınlar tarafından çok sevilir, özel günlerde de hediye olarak verilir. Rüyada da sık sık görülür ve sabah uyanan kişiler arama motorlarından anlamını araştırmaya başlıyor. Peki Rüyada çiçek görmek ne anlama gelir? Rüyada saksıda çiçekler görmek neye işaret eder? Hoş kokusu ve görüntüsüyle insanı mutlu eden rüyada çiçek görmenin anlamını haberimizde bulabilirsiniz.

RÜYADA ÇİÇEK GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada çiçek görmek yakın bir zamanda rüya sahibinin bir haber alacağı üzerine yorumlanır. Bu haberin sadece kendisini değil aynı zamanda ailesini de etkileyeceği üzerine delalet eder. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bu hayata ailesi ile beraber yaşayacağına işarettir. Farklı rüya yorumlarına göre ise hamilelik ve güzel bir ilişki anlamına da gelmektedir. Eğer rüyayı gören bir kadın ise nazik ve kibar bir eş, mutlu bir yuva ile beraber çocuklar üzerinde ifade edilmektedir.

BİRDEN ÇOK ÇİÇEK GÖRMEK

Rüyada çiçekler görmek, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu huzurlu, güzel ve mutlu hayata kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının, dertlerinin ve problemlerinin biteceğine, bu sayede huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına ve ferahlayacağına işaret eder. Kişi, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacak, başarı elde edecek ve tabiri caizse hayatını güllük gülistanlık edecek işlere girecek demektir.

ÇİÇEĞİN AÇTIĞINI GÖRMEK

Rüyada çiçek açması yakın zamanda beklenen ya da istenilen güzel bir haberin alınacağına işarettir. Kalabalık grup halinde çiçek toplandığını gören kişi zenginlik elde eder. Kişinin kendisi çiçek topluyorsa bu rüya da hayırlı yorumlara işarettir. İşsizse iş bulur, bir işte çalışıyor ise işinde başarılı olur ve kademe olarak yükselir.

RÜYADA SAKSIDA ÇİÇEK GÖRMEK HANGİ ANLAMA GELİR?

Rüyada saksıda çiçek görmek iş sahibi kişinin yüksek kazanç elde edeceği üzerine yorulur. Özellikle eğer evli ise işlerinin rayında gideceğine ve yüksek bir kazanç sağlayacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise o zaman hayırlı bir kısmet ile mutlu bir beraberlik üzerinden evlilik gerçekleştireceğine rivayet edilir.

RÜYADA ÇİÇEK TOPLAMAK

Rüyada çiçek toplamak, bereket manasında tabir edilir. Rüyada çiçek görmenin kendisi gibi olumlu rüya olan çiçek toplamak, kişinin niyetine göre tabir farkına uğrayabilir. Rüyayı gören kişi çiçekleri, ne için topluyorsa yorumlar farklılaşır.

Rüyada dağda bayırda çiçek toplamak, ferahlatıcı ortamdan uzak kalmaya işaret eder. Rüya sahibinin istemediği insanlarla ve ortamlarla karşılaşması manasına gelir. Rüyada çiçek toplamak, ağır başlı insanlarla münasebet kurmaya hikmettir. Kişinin, rüyada hayır sahibi insanlarla tanışması manasına gelir.

ÇİÇEK BUKETİ GÖRMEK

Rüyada çiçek buketi görmek beylerde ve hanımlarda aynı anlama gelmez. Çiçek demeti henüz evlenmemiş, bekar hanım için izdivaca, evlenmemiş olan beyler içinde güzel ve mutlu haberlere irşat eder. Çiçek buketi evli kişiler için de gelecek olan misafirlere ve mutlu edici olaylara delalet eder. Aynı zamanda evli olan kişiler için ailede güzel ve hayırlı haberler anlamına gelir.

   KIRMIZI ÇİÇEK GÖRMEK

   Rüyada kırmızı çiçek görmek kötü rüyalar arasında yer alır. Özellikle rüya sahibinin kısa sürede mutluluk yaşayacağı üzerine yorulmaktadır. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyasında kırmızı çek gören kişilerin kendisi ya da çevresinden birinin hasta olacağına delalet eder.

   RÜYADA BEYAZ ÇİÇEK GÖRMEK

   Bir şeyin renginin beyaz olması normal şartlarda da temiz ve saflığı ifade ederken rüyada beyaz renk görülmesi de aynı şeyi ifade eder. Çiçekler de genel anlamda güzelliği ve canlılığı ifade ettiğinden rüyada beyaz çiçek görmek kişinin geleceğinin parlak olduğuna işaret eder. Güzel bir kariyer hayatı olacaktır ve iş hayatında kendini öne çıkaracaktır. Maddi anlamda da rahatlama yaşayacaktır.

   RÜYADA ÇİÇEK EKMEK

   Rüyada çiçek ekmek, rüya sahibinin meslek hayatında da özel hayatında da başarıyı ve mutluluğu yakalayacağı anlamına gelir. Kişi, sabretmesinin ve çalışmalarının karşılığını bolca alacak demektir. Zamana yayılacak olan bir işten mutlak bir galibiyet elde etmeye işaret eder. Rüya sahibi şimdi yapacağı bir işten ya da atacağı önemli bir adımdan yarınlarında hayır bulacak demektir.