Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.09.2020 09:17
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.09.2020 09:17
ABONE OL

sonuçları 19 Eylül 2020! açıklandı mı?

19 Eylül sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. açıklandı mı sorusuna şans oyunu severler yanıt arıyor. Her ayın 9, 19 ve 29. günlerinde yapılan Milli Piyango çekilişinde, büyük ikramiyeyi kazanan şanslı kişiler büyük sevinç yaşıyor. Milli Piyango’nun 19 Eylül çekilişinde büyük ikramiye 3 milyon TL olarak belirlendi.

Milli Piyango sonuçları 19 Eylül 2020! Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı mı?

Milli Piyango sonuçları 19 Eylül 2020! Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste sorgulanmaya başlandı. 3 milyon TL değerindeki büyük ikramiyeyi kazanma hayali kuran vatandaşlar, Milli Piyango çekiliş sonuçları hakkında sorgulama yapıyor. Gelenekselleşmiş Milli Piyango çekilişleri her ayın 9, 19 ve 29'unda yapılıyor. Özel Çekilişler ise 30 Ağustos, 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs ve Yılbaşı'nda düzenleniyor. İşte, 19 Eylül Milli Piyango çekilişi!

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI!

Milli Piyango sonuçları henüz açıklanmadı. Sisal Şans, yılların geleneği Milli Piyango çekilişini 19 Eylül Cumartesi günü saat 15.30'da gerçekleştirecek. Sonuçların akşam saatlerinde açıklanması bekleniyor.

MİLLİ PİYANGO NASIL OYNANIR?

Oyunseverler, Milli Piyango biletlerini ister gezici bayiden, ister bayiden isterlerse de millipiyangoonline.com'dan veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler.

MİLLİ PİYANGO KURALLARI

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango'da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor.

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallaradresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI

Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri "Dünya Piyango Birliği" (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.