Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Güncel
  • 09.09.2020 17:10
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.09.2020 18:14
ABONE OL

Son dakika: e yakalandı: Benimle temas edenler...

Son dakika haberleri... , Twitter hesabından e yakalandığını duyurdu. Öztrak paylaşımında, "Yaptırdığım Covid-19 testinin pozitif çıktığını az önce öğrendim. Sağlık durumum şu an gayet iyi." ifadelerini kullandı. Ayrıca kendisiyle temas edenleri de uyaran Öztrak, "Yakın zamanda benimle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını rica ediyorum" dedi.

CHP'li Öztrak koronavirüse yakalandı

Son dakika haberleri... , Twitter hesabından e yakalandığını duyurdu. Öztrak paylaşımında, "Yaptırdığım Covid-19 testinin pozitif çıktığını az önce öğrendim. Sağlık durumum şu an gayet iyi." ifadelerini kullandı.

Birkaç kafta evden çalışacağını söyleyen Öztrak sözlerini şöyle sürdürdü:

Yaptırdığım Covid-19 testinin pozitif çıktığını az önce öğrendim. Sağlık durumum şu an gayet iyi. Fakat birkaç hafta evden çalışacağım. Arayıp soran herkese çok teşekkür ederim. Yakın zamanda benimle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını rica ediyorum.

TEST İSTENMESİ ÖZEL'İ RAHATSIZ ETMİŞTİ
Adli yıl açılış töreni için düzenlenen toplantı öncesi toplantıya katılacak kişilerden koronavirüs testi yapılmaları istenmişti. Katılımcıların sağlığı düşünülerek yapılan bu uygulama, CHP'li Özgür Özel'i rahatsız etmişti. Özgür Özel'in CHP'li Onursal Adıgüzel'in ardından 'ın da virüse yakalandığını açıklamasının ardından ne yapacağı merak konusu oldu.

HADSİZ ÇIKIŞ
Hadsiz bir çıkışa imza atan CHP'li Özgür Özel kendilerine gönderilen yazıyı kameralar karşısına geçerek yırtmış ve yere atmıştı. Oysa ki tüm bu tedbirler programa katılacak olan herkesin sağlığı düşünülerek yapılmıştı.

Canlı Corona Virüsü Haritası - Corona Virüsü Ölü ve Vaka Sayısı Son Durum