Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.08.2020 17:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 31.08.2020 18:57
ABONE OL

Son dakika: Başkan Erdoğan 'daki bölgesin Doğankent'ten doğalgaz ve hastane müjdesi

Son dakika haberi... Başkan Erdoğan'dan 'daki bölgesinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Hastane için Ankara'ya döner dönmez talimatı vereceğim. Buraya hastane inşa edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi... Başkan Erdoğan'dan 'daki bölgesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

DOĞALGAZ VE HASTANE MÜJDESİ
Doğankent'te doğalgaz olmadığını arkadaşlarımız söyledi, gerekli talimatı verdik, süratle doğalgazı temin edeceğiz. Botaş 'buraya bu temin edilirse ben üzerime düşeni yaparım' dedi. Bu konuyu süratli bir şekilde gidermenin peşindeyiz. Hastane için Ankara'ya döner dönmez talimatı vereceğim. Buraya hastane inşa edeceğiz.

TOKİ 120 KONUT YAPACAK
TOKİ'nin yapacağız işlerde de, merkez heyelan riski konutlarımızın yerine 120 konut inşa edilecek. Çevre ve Şehircilik Bakanımız hızlıca bunun adımlarını atacak.

ESNAFA 50'ŞER BİN TL
55 tane dükkan yine TOKİ kalanıyla halledilecek. Bunların altyapı eksiklerini gidermiş durumdayız. Hemen dükkanları da bitirip sahiplerine vereceğiz. Müracatlar dahilinde de 50'şer bin TL kendilerine verilecek.

"HER BİR ÇALIŞMANIN BİZZAT TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"
Başkan Erdoğan Giresun'daki açıklama ve incelemelerine ilişkin sosyak medya hesabından açıklamada bulundu. Erdoğan paylaşımında, "Giresun'un yaralarını sarmak, afetin izlerini ortadan kaldırmak, ilçelerimizi ekonomik ve sosyal olarak yeniden canlandırmak için her türlü tedbiri aldık, yatırımları planladık, çalışmalara başladık. Her bir çalışmanın bizzat takipçisi olacağız." ifadelerini kullandı.