Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.08.2020 12:24
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 05.08.2020 12:24
ABONE OL

saat kaçta çekiliyor? ?

nasıl oynanır? çekiliyor? Haftada 3 kez çekilişi yapılan Çılgın Sayısal Loto oyunu verdiği büyük ikramiyelerle dikkat çekiyor. Bugün yapılacak çekilişte 50 milyon TL ikramiye verilecek. Şans oyunu sevenler Çılgın Sayısal Loto oyununu mobil uygulamalardan diledikleri zaman oynayabilecek.

Çılgın Sayısal Loto saat kaçta çekiliyor? Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Çılgın Sayısal Loto saat kaçta çekiliyor? Şans oyunu sevenler ve zengin olma hayali kuranlar yeni şans oyunu Çılgın Sayısal Loto'ya büyük ilgi gösteriyor. Yeni oyun Çılgın Sayısal Loto'ya ilgi bir hayli yoğun oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun önceki çekilişinde 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 50 milyon 381 bin 521 TL'lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretmişti. Bugün yapılacak çekilişte 50 milyon TL büyük ikramiye verilecek. Peki, Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Çılgın Sayısal Loto saat kaçta çekiliyor?

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto'da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto'da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri "Dünya Piyango Birliği" (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, Milli Piyango Online sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SAAT KAÇTA?

Çekiliş bu akşam saat 21:00'de başlayacak ve büyük ikramiyeyi kazanan belli olacak.