Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.07.2020 16:32
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.07.2020 17:12
ABONE OL

: ’dan esprili paylaşım: Hazır bir araya gelmişken hemen dağılalım

haberi... , Twitter'dan "İş yerinde biz bizeyiz teorisi. Bu teori 'bilimsel' olarak yanlıştır. İş yerinde biz bize değiliz. Sayısız insanla teması olan kişiler olarak birlikteyiz. Mesafeyi karşılıklı koruyalım. yi, tek başına kalmadıkça indirmeyelim." uyarısında bulundu. Bakan Koca daha sonra esprili bir paylaşım yaparak "Hazır bir araya gelmişken hemen dağılalım." mesajını verdi.

Bakan Koca'dan esprili paylaşım
, sosyal medya hesabı Twitter'dan salgına ilişkin vatandaşları uyarıcı paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, iş yerinde mesafenin karşılıklı korunarak, tek kalmadıkça maskenin indirilmemesini istedi.
Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İş yerinde biz bizeyiz teorisi. Bu teori, bilimsel olarak yanlıştır. İş yerinde biz bize değiliz. Sayısız insanla teması olan kişiler olarak birlikteyiz. Mesafeyi karşılıklı koruyalım. Maskeyi, tek başına kalmadıkça indirmeyelim" ifadesini kullandı.


"HAZIR BİR ARAYA GELMİŞKEN HEMEN DAĞILALIM"
Koca, daha sonra Twitter hesabından 'Hazır bir araya gelmişken hemen dağılalım.' diyerek espirili bir paylaşım da yaptı.15 TEMMUZ TABLOSU
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün akşam Türkiye'nin son 24 saatlik corona virüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 947 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 17 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 215 bin 940, can kaybı 5 bin 419 oldu.