Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.06.2020 19:32
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.06.2020 20:26
ABONE OL

Son dakika: Bakan Albayrak hakkında ahlaksız paylaşım yapan kullanıcısı Mersin'de gözaltına alındı

Son dakika haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı , dördüncü kez baba olma sevinci yaşarken, da ahlaksız bir paylaşım yapan Ercan Bozdağ Mersin'de gözaltına alındı. Öte yandan gözaltına alınan Ercan Bozdağ'ın daha önce tehdit ve hakaret suçundan hakkında işlem yapıldığı öğrenildi.

Bakan Albayrak'a alçak saldırılarla ilgili flaş gelişme

Hazine ve Maliye Bakanı , dördüncü kez baba olma sevinci yaşarken, da ahlaksız bir paylaşım yapan Ercan Bozdağ, Mersin'de gözaltına alındı.
YARIN ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Berat Albayrak ve çifti, yeni doğan bebeklerine Hamza Salih ismini verdi. Çiftin mutlu gününde Mersin'de yaşayan Ercan Bozdağ, sosyal medyada ahlaksız bir paylaşımda bulundu. Paylaşımın yapılmasının ardından kullanıcılar, tepki gösterdi. Söz konusu paylaşımı yaptığı tespit edilen Ercan Bozdağ, Siber Suçlarla Mücadele Daire ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sorgusu süren Ercan Bozdağ'ın yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.


SİCİLİ KABARIK ÇIKTI!
Gözaltına alınan Ercan Bozdağ'ın daha önce tehdit ve hakaret suçundan hakkında işlem yapıldığı öğrenildi.

MUTLU HABERE AHLAKSIZ YORUM
Albayrak'ın bu sözlerinin yer aldığı bir habere ahlaksız bir yorum yapan Ercan isimli sosyal medya kullanıcısı ise Twitter'daki tepkilerin odağı oldu.
Gönderisinde 'Hani karısı kovmuştu evden, bu çocuk kimden peki?' ifadelerini kullanan kişinin sözleri sonrası açılan #AhlaksızErcanTutuklansın etiketi Twitter Türkiye gündeminde ikinci sıraya yerleşti.