Bugünkü
Takvim

Son dakika: Başkanı açıkladı: TBMM'nin açılışının dönümü etklinlikleri ertelendi!

Son dakika haberleri... Başkanı Şentop, "(TBMM’nin açılışının 100’üncü yıl dönümü leri) salgının zorunlu kıldığı sağlık tedbirlerinin başında gelen sosyal mesafeye uymak esasına riayeti sağlayarak gerçekleştirilemeyeceği için, ileri bir tarihe ertelenmiştir." ifadelerini kullandı.

  • Güncel
  • 25.03.2020 14:32
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.03.2020 14:46
ABONE OL
TBMM Başkanı Şentop: Etkinlikler ertelendi!

Son dakika haberleri... Başkanı Şentop, "(TBMM'nin açılışının 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri) salgının zorunlu kıldığı sağlık tedbirlerinin başında gelen sosyal mesafeye uymak esasına riayeti sağlayarak gerçekleştirilemeyeceği için, ileri bir tarihe ertelenmiştir." ifadelerini kullandı.

Ayrıntılar geliyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.