Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.03.2020 18:24
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.03.2020 19:31
ABONE OL

Başkan Erdoğan'dan koronavirüsü yenen Türk'e 'geçmiş olsun' telefonu

, Başkan ’ın talimatıyla Almanya’nın Köln kentinde koronoavirüse yakalanan ve tedavi sonrası tamamen iyileşen 'yı aradı. Kalın, Arpacı'ya Başkan Erdoğan'ın geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan'dan koronavirüsü yenen Türk'e telefon

, Cumhurbaşkanı 'ın talimatıyla Almanya'nın Köln kentinde koronoavirüse (Covid-19) yakalanan ve tedavi sonrası tamamen iyileşen 'yı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Arpacı telefon görüşmesini anlattı:

"Bu karantina odasında tecrit edilmiş unutulmuş, iyileşebilecekmiyim gibi moralsiz beklerken, sizi ülkenizden Cumhurbaşkanınızın Sözcüsü ararsa ve Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın geçmiş olsun dileklerini iletmesi. Çok çok memnun oldum. Allaha şükür telefonlarım gün boyu susmadı. Köln Başkonsolosluğu da aradı. Çok teşekkür ediyorum. Derdimize derman gibi geldi. Sahip çıkılmak kadar güzel bir şey yok. Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'a tüm arayanlara Köln Başkonsolosluğumuza iş arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.