Bugünkü
Takvim

asker sevk ediyor! lere hangi sınır kapıları açıldı? yolunda!

33 askerimizin alçak Esed rejimi tarafından şehit edilmesinin ardından bir dizi önlem aldı. Öncelikle lere sınır kapıları açıldı. Peki Türkiye hangi sınır kapılarını açtı? Türkiye'nin kara ya da deniz yoluyla lerin Avrupa'ya geçişlerini durdurmama kararı aldığı belirtildi. Türkiye, 'te 33 askerimizi şehit olmasının ardından, bu konuda adım atmayan Avrupa’ya karşı sınır kapılarını açarak kontrolünü bıraktı. Peki, Mültecilere hangi sınır kapıları açıldı?

  • Güncel
  • 28.02.2020 13:24
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2020 13:31
ABONE OL
Mültecilere hangi sınır kapıları açıldı?

Türkiye hangi sınır kapılarını açtı? Son dakika bilgilere göre İdlib'deki alçak saldırının ardından mültecilere Avrupa kapılarının açılmasıyla birlikte, Avrupa'ya yoğun göçmen akını başlamış bulunmaktadır. Birçok kişi hangi sınır kapılarının açıldığını merakla araştırmaya devam ediyor. Peki, Mültecilere hangi sınır kapıları açıldı?

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.