Bugünkü
Takvim

elebaşı 'den din istismarına tam gaz devam! Halifeler cezaevindeki FETÖ'cüleri ziyaret ediyormuş!

15 Temmuz’da darbeye kalkışan hain terör örgütü elebaşı , dini kullanmaya devam ediyor. Yayınlanan son videosunda Dört Halife’den Hz. Ömer ve Hz. Ebubekir’in ’den tutuklananların bulundukları koğuşları ziyaret ettiği yalanını söyledi. Gülen, terör örgütünün kirli emellerini dava olarak nitelendirerek, “Böyle, böyle içinde bulunma mevzuu davanın hizmetin, dava düşüncesinin içinde bulunmaya vabestedir" dedi. Herkesin bildiği gibi dini manipüle eden elebaşı Gülen, Hz. Muhammed’i de rüyasında gördüğünü iddia edip “Tweetleri ikiye katlayın” demişti.

  • Güncel
  • 24.02.2020 13:49
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.02.2020 15:23
ABONE OL

Fetullahçı Terör Örgütü (), kapatılan Samanyolu TV'de Şefkat Tepe isimli dizide Hz. Muhammed'in (s.a.v.) güya bir ışık halesi olarak bir kamyonet kasasına bindirildiği sahneyle Hz. Peygamber'i kullanmıştı. Böylece onu takip edenlerin beynini yıkamaya çalışmıştı. Terör örgütü elebaşı ayrıca yıllarca Hz. Peygamber'i rüyasında gördüğünü söylemiş, böylece İslam'ı da istismar etmişti.

HALİFELER KOĞUŞLARI GEZİYORMUŞ!
Terör örgütünün elebaşı Fetullah Gülen'in herkul.org sitesinde yayınlanan videosunda terör örgütünü ayakta tutabilme adına dört halifeden Hz. Ömer ile Hz. Ebubekir'i yine kullandı.

FETÖ tutuklularını koğuşta Hz. Ebubekir ile Hz. Ömer'in ziyaret ettiği yalanını dile getiren elebaşı Gülen, "Onun için belki hadi şimdiye kadar bu mubahla yapmıyorum, belki binlerce mektup görülen rüyalar insanların iftihar tablosu. Koğuşları gezmesi, Hz. Ebubekir Efendimizin koğuşları gezmesi zindanda. Hz. Ömer Efendimizin koğuşları gezmesi Sahabe-i Kiramla içli dışlı olmaları. Böyle, böyle içinde bulunma mevzuu davanın hizmetin, dava düşüncesinin içinde bulunmaya vabestedir" dedi.

"BU MALA İNANANLAR VAR HALA'
Gazeteci videoyu paylaşarak FETÖ liderinin bu sözlerine tepki gösterdi. Şener, "Bu mala inananlar var hala'dedi.

Videoyu izleyenler, sosyal medyadan yorumlar da yaptı. Asaf isimli hesap, "Mesaj veriyor yine moral veriyor koğuştakilere. Koğuştakiler vahki vah size" yorumunu yaptı. Bir diğer Twitter kullanıcısı R_Verda, "Din bunun çıkarları için var. Yoksa dinle, İslam ile alakası yok!" dedi. Başka bir sosyal medya hesabının sahibi @purkinaa isimli hesap "Yakında 'yi de ziyaret etti derlerse şaşırmayın!" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.