Bugünkü
Takvim

’li Özkoç imamı Mahmut Yeter ile yan yana!

’ye karşı yürütülen mücadeleyi istismar ederek hain darbe girişimini tiyatro olarak niteleyen ’nun ’si ‘siyasi ayak’ propagandasına sarıldı. FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için Meclis Araştırma Önergesi veren CHP 'un FETÖ imamı Mahmut Yeter ile yan yana görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Özkoç, FETÖ imamı Yeter'e "korkma, yanımda görüntü vermekten korkma" diye seslendiği görüldü.

  • Güncel
  • 22.02.2020 06:43
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.02.2020 06:43
ABONE OL


'ye karşı yürütülen mücadeleyi istismar ederek hain darbe girişimini tiyatro olarak niteleyen 'nun 'si 'siyasi ayak' propagandasına sarıldı.

FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için Meclis Araştırma Önergesi veren CHP 'un FETÖ imamı Mahmut Yeter ile yan yana görüntüleri ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.