Bugünkü
Takvim

Son dakika: lideri 'den darbe heveslilerine hodri meydan

Son günlerde sıkça dillendirilen yeni darbe teşebbüsüne yönelik iddialara ilişkin grup toplantısında konuşan lideri , "Darbeye heves edenlerin hevesleri mezarda kalacaktır. Darbeye göz kırpanların Esad'dan farkı olmayacaktır." dedi.

  • Güncel
  • 18.02.2020 11:40
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2020 11:43
ABONE OL

Genel Başkanı , partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin gündeminde son günlerde sıkça dillendirilen yeni darbe teşebbüsü iddiaları da vardı.

"VAHŞİ BİR OYUN KURGULANIYOR"
Bahçeli, "Türkiye üzerinde vahşi bir oyun kurgulanmaktadır. Pentagon ve CIA'nın raporu yeni bir darbe ihtimalini adice açıklamıştır. Darbe iddiaları herkesin diline düşmüştür. Herkese çağrım şudur; ön yargıları bir kenara bırakalım. Birbirimize sahip çıkalım. Çözemediğimiz sorunları derin dondurucuya bırakalım. Başka bir Türkiye yok." dedi."HEVESLERİ MEZARDA KALACAKTIR"
MHP lideri, "Darbeyi aklından geçiren varsa 82 milyonun kanını dökmeden bu şerefsiz tertipte muvaffak olamayacaktır. Türkiye'nin tasfiyesi anlamına gelecektir. Darbeye heves edenlerin hevesleri mezarda kalacaktır. Darbeye göz kırpanların Esat'tan farkı olmayacaktır. MHP herkesi ortak akılda buluşmaya, kucaklaşmaya davet etmektedir. Elimizi uzatıyoruz Türkiye için birlikte çalışmaya." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.