Bugünkü
Takvim

’da ölü bulunan İngiliz ajan Le Mesurier'in evi ilk defa görüntülendi

Ofisinin önünde ölü bulunan İngiliz eski istihbarat subayının evinin içi ilk defa fotoğraflandı. İngiliz ajan , geçen sene Karaköy'de şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi. özel eşyalarını almıştı. Mesurier'in evi ilk defa görüntülendi.

ABONE OL
İngiliz home!
Ofisinin önünde ölü bulunan İngiliz eski istihbarat subayının evinin içi ilk defa fotoğraflandı. İngiliz ajan James Gustaf Edward Le Mesurier, geçen sene Karaköy'de şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi.

Eşi Emma Hedvig Christina Winber özel eşyalarını almıştı. Mesurier'in evi ilk defa görüntülendi. İngiliz ajanın kurucusu olduğu yardım kuruluşunun 'nin deposu da bir firma tarafından boşaltıldı. 7 kamyonet dolusu eşya çıktı. Mayday Rescue'nin faaliyetlerini tamamen durdurduğu öğrenildi.İngiliz ajan Mesurier'in ölümünden sonra, eşi Winber'e yurt dışına çıkma yasağı konmuştu.7 KAMYON EŞYA ÇIKTI
'deki ofisten 7 kamyonet eşya çıktı.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.