Bugünkü
Takvim

Eşini tehdit edip şiddet uygulayan sunucusu boşandı!

Amerikan sermayeli 'nin sunucusu , eşi 'den boşandı. Programlarında kadına şiddete tepki gösteren televizyoncu İsmail Küçükkaya'nın eşine, ekonomik, fiziksel ve duygusal şiddet uyguladığı iddia edilmişti.

  • Güncel
  • 30.01.2020 21:40
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.01.2020 21:40
ABONE OL
Küçükkaya'nın evliliği tek celsede bitti

Amerikan sermayeli 'de hafta içi her sabah yayınlanan 'Çalar Saat' isimli programın sunucusu ile eşi çifti, İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen dava sonucu anlaşmalı olarak evliliklerine nokta koydu.

İsmail Küçükkaya, görsel sanatlar öğretmeni eşi Eda Demirci ile 9 Temmuz 2016 tarihinde evlenmişti.

KARISINI BÖYLE TEHDİT ETMİŞ! 1 MİLYON 200 BİN LİRA TAZMİNAT 15 BİN TL NAFAKA
Fox Tv'de '' programını sunan televizyoncu İsmail Küçükkaya'nın evliliği iki yılda bitti. Görsel sanatlar öğretmeni , yüzük takmayan, duygusal şiddet uygulayan, başka kadınlarla samimi pozlar veren ve bebek istemediği iddia edilen İsmail Küçükkaya'dan 1 milyon 200 bin lira tazminatın yanı sıra aylık 15 bin lira nafaka istemli boşanma davası açmıştı."YÜZÜNÜ GÖZÜNÜ DAĞITIRIM"
Dilekçede, "Davalı ilk şiddet olayında müvekkilim Eda Küçükkaya'nın kafasını tutmuş, sürükleyerek ve ağzını kapayarak perde açık olduğundan kimse görmesin diye kütüphaneye doğru sürüklemiştir. İkinci olayda müvekkilimin kollarında davalının tırnak izleri çıkmış, yüzüne yumruk atmış ve 'şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım" demiştir" diyerek davalı İsmail Küçükkaya'nın eşine fiziksel şiddet uyguladığı öne sürülmüştü.

EŞİYLE VERMEDİĞİ SAMİMİ POZLARI HAYRANLARIYLA VERDİ
İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan davaya göre iki yıl önce evlenen tarafların çocukları bulunmuyordu. Nişan yüzüğü dahi takmayan İsmail Küçükkaya, mesleği ve geliri nedeniyle eşini küçük gördü. Taraflar arasındaki ilk gerginlik düğün günü yaşandı. Bodrum'da eşine kötü davranan İsmail Küçükkaya, otel görevlilerinin yanında kuaför yüzünden eşine bağırdı. Odadan kovulan Eda Küçükkaya ağlayarak dışarı çıktı. Ailelerin araya girmesiyle yüzmeye giden İsmail Küçükkaya, odaya gelerek eşine yüzüğü taktı ve düğün yapıldı. Ancak daha evlilik öncesi nişanlı oldukları dönemde yüzük takmaması gibi güven sarsıcı hareketleri evlilik süresince devam etti.

"EŞİYLE VERMEDİĞİ SAMİMİ POZLARI..."
Davalı kocayı eski sevgilileri aramaya başladı. 'Hayranlarım' ifadesini kullandığı başka hanımlar ile samimi görüntü içeren resimlerini sürekli sayfasına koydu. Davalı eşiyle vermediği samimi pozları, tanımadığı ya da resim çekmek için gelen hanımlar ile verdi. Sık sık Bebek'te yalnız yürüyüşe çıkan ve telefonunu kapatan davalı koca, eşini yanına almadı. Davetlere eşini götürmeyen İsmail Küçükkaya, "Senin ne işin var giyinip süslenip ünlü mü olacaksın, gittiğim her yere seni de mi götüreceğim" diyerek duygusal şiddet uyguladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.