Bugünkü
Takvim

Son dakika: 'nden kan bağışı çağrısı

6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Twitter adresinden bir açıklamada bulunarak kan ihtiyacının giderildiğini duyurdu. Belediyenin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Tüm vatandaşlarımızın dikkatine gerekli kan ihtiyacı giderilmiştir.”

  • Güncel
  • 25.01.2020 00:06
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.01.2020 00:48
ABONE OL
Elazığ Belediyesi'nden kan bağışı çağrısı
6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Twitter adresinden bir açıklamada bulunarak kan ihtiyacının giderildiğini duyurdu. Belediyenin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Tüm vatandaşlarımızın dikkatine gerekli kan ihtiyacı giderilmiştir."kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.