Bugünkü
Takvim

Bahçeli'den ’nin tiyatrosunda bir araya gelenler sert tepki: “’de oynayın”

Milliyetçi Hareket Partisi () lideri , grup toplantısında, ’nin tiyatrosunda bir araya gelenlere kızdı. Bahçeli, “’de oynayın” açıklamasını yaptı.

Çadır tiyatrosu
MHP lideri , grup toplantısında, "Terörist Demirtaş'ın 'Devran' isimli sözde kitabından tiyatro oyunu çıkarıp buna övgü düzenler bu milletin ruh köküne yabancı olanlardır. 'ye diyorum ki, çadır tiyatronuzu ya 'de kurun, ya da Pensilvanya'ya açın. Emin olun kapalı gişe oynatırsınız, hasılat rekorları kırarsınız" açıklamasını yaptı.CHP'ye eleştirisini sürdüren Bahçeli, " gündeme gelmiş, aynı CHP yaptırmam demiştir. Köprü yapılır yıkmak isterler, tünel yapılır kapatmak isterler, denizin altından yol açılır, ray döşenir ne gerek var derler... Bu CHP'de hayır yoktur" ifadelerini kullandı.İMAMOĞLU GERİ ADIM ATTI
İBB Başkanı , belediyeye ait Kitapçısı'nda ve 'ın kitaplarının satışına yönelik tepkiler gelince geri adım attı. "Gelen haklı tepkiler üzerine biz, o kitabın (Sakine Cansız) satışını sitemizden iptal ettik" dedi. Demirtaş'ın kitabının ise her yerde satıldığını söyledi. Eşi Dilek İmamoğlu'nun "Devran' oyununu izlemesine yönelik tepkilere ise "Benim eşim, nereye gideceğini bilir" sözleriyle cevap verdi.

kalan karakter 1000

AZAP  BULUTU. AZAP BULUTU.

bunların zaten her an ve zaman dirsek temasında olduğu artık iyice su yüzüne çıktı ,hdp ye bu kadar hayran olmak ve sevmek ,pkk yıda sevmek anlamına gelmiyormu ?bu suç değilmi ?suçsa dokunulmazlığı bizi ilgilendirmez ,burda vatanımızın istiklali ve istikbali söz konusu ,,,gerisi tefferruattır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.01.2020 08:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.