Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.12.2019 01:11
  • Son Güncelleme: 05.12.2019 01:11

Emine Erdoğan'dan 'da önemli temaslar

Başkan 'ın eşi Emine Erdoğan, 'da 'ndan milletvekilleriyle ve temsilcileriyle bir araya geldi.

Emine Erdoğan'dan Londra'da önemli temaslar

Başkan 'ın eşi Emine Erdoğan, 'da 'ndan milletvekilleriyle bir araya geldi.

Emine Erdoğan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda farklı partilerden milletvekilleriyle Türk Büyükelçiliği Rezidansı'nda bir araya geldiklerini belirterek, "Fikir alışverişinde bulunduk. Türkiye'yi yakından tanımalarından memnun oldum ve kendilerini tekrar davet ettim." ifadelerini kullandı.GLOBAL SOMALİ DİASPORASI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Londra'da temsilcileriyle bir araya geldi.

Emine Erdoğan, Twitter'daki paylaşımında, diaspora temsilcileriyle bir araya geldiklerini belirterek, "Kardeş ülke Somali'nin geleceği hakkında sohbet ettik. Diasporadaki genç Somalililerin ülkelerinin sorunları konusunda duyarlı olmaları büyük önem arz ediyor." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.