Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.11.2019 18:28
  • Son Güncelleme: 19.11.2019 18:28

'li yine rezil oldu

Genel Başkanı bugünkü grup toplantısında milletin gözünün içine baka baka yalan söyledi. Başkan Erdoğan’ın Trump ile görüşmesi sırasında / terör örgütüne karşı söz söylemediğini iddia etti. Başkan Erdoğan, Trump ile basın toplantısı sırasında, en sert tepkiyi göstererek, “Bizim Kürtlerle sorunumuz yok. Bizim sorunumuz terör örgütü PKK’nın uzantısı YPG’yle. Çünkü teröristin ırkı, milleti, dini, vatanı olmaz terörist teröristtir. Eğer mücadeleyi vermezseniz bedelini yarın çok ağır ödersiniz.” ifadelerini kullanarak ABD’yi uyarmıştı.


Genel Başkanı partisinin TBMM Grup toplantısında konuştu. Başkan Erdoğan tarihi ABD ziyaretiyle ilgili skandal açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, göz göre göre yalan söyledi.

"TRUMP'A MÜCADELEMİZİ SONUNA KADAR SÜRDÜRECEĞİZ DİYEMİYOR"

Kılıçdaroğlu, "Trump YPG ile YPG ile aynen çalışacağız diyor. Gıkı çıkmıyor hani sen terör örgütü diyordun. Çalışamazsın demiyor. Biz mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz diyemiyor" dedi. Akıl almaz sözleri sarf eden Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şaşkınlık yarattı. Göz göre göre yalan söylemesi pes dedirtti.

BAŞKAN ERDOĞAN SERT ŞEKİLDE UYARMIŞTI
Başkan , ABD Başkanı Donald Trump ile ortak basın toplantısında, "Bizim Kürtlerle bir sorunumuz yok, bizim sorunumuz terör örgütleriyle. YPG/PYD terör örgütü PKK'nın uzantısıdır. Bizim sorunumuz bu teröristlerle. Herhalde sizlerde teröristlere sahip çıkmazsınız. Kim olursa olsun. Bunda ayırım yapmayacağız. Bizim mücadelemiz dediğim gibi tamamen teröristlerledir. Çünkü teröristin ırkı milleti dini vatanı olmaz terörist teröristtir. Eğer mücadeleyi vermezseniz bedelini yarın çok ağır ödersiniz." ifadelerini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

Yilmaz Yilmaz

Bıktık bu yalancıdan adamda utanma yok gayet normal bir şekilde yalanları kıvırıp sanki doğruymuş gibi anlatıyor pes arkadaş nu kadar olmaz .

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır0
cevapla 19.11.2019 20:37
Yilmax Yilmax

Adamın hayatı yalan ne dersen de adam hiç bir şekilde utanmadan yalan söylüyor iftira atıyor kimsede bur şey demiyor işsizlik diyor kimse arkadaş madem işsizlik var niye belediyeler nu kadar insanı işten çıkarıyor deyip nerde namus sözü demiyor bu adamın devamli yalanlarını bize dinjetip duruyorsunuz.bunda doğru yok yalan çok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2019 20:35
Osmanlı Osmanlı

Yavaş yavaş, bunuyor herhalde!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2019 19:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.