Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.11.2019 00:59
  • Son Güncelleme: 15.11.2019 04:58

'li İmamoğlu yönetiminde çatlak! Ulaşım Daire Başkanı istifa etti

Başkanı ’nun en önemli bürokratlarından biri olarak gördüğü Ulaşım Daire Başkanı Dr. Taylan Engin görevinden istifa etti.

CHP'li İmamoğlu yönetiminde çatlak!
Başkanı 'nun en önemli bürokratlarından biri olarak gördüğü Ulaşım Daire Başkanı Dr. Taylan Engin görevinden istifa etti.Engin'in fikir ayrılığına düştüğü Ulaşımdan sorumlu İBB Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Demir ile tartışması sonrası istifa kararı aldığı öğrenildi.


SABAH

kalan karakter 1000

Brt Brt

CHP zihniyetinden daha ne beklenirki? Bunlardan bir hizmet bekleyen 94 öncesine baksın güzelim istanbulu aynı hale çevirecekler,neymiş temel atmama töreni! Neden mi?çünkü bir proje leri yok sadece yalan dolan vatan hainliği ama oy verenler de en az bunlar kadar suçlu, milletin ekmeği ile oynarsan ALLAH seninle öyle bir oynar ki ömründe iflah olmazsın bence olmayın da vatan hainleri!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 16.11.2019 09:49
Mahmut Mahmut

İmamoğlu geldiğinden beri henüz projesini ve hizmetini göremedik sürekli İstanbul dışı ziyaret içerde kavga oy verdiğime bin pişmanız ailece

Aynı Görüşte misiniz?
evet114
hayır6
cevapla 15.11.2019 07:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.