Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.11.2019 14:04
  • Son Güncelleme: 12.11.2019 16:02

Yüzen gemisi '' Boğazı'ndan geçti

Boğazı'ndan geçen 120 megavat kurulu güce sahip gemisi '', 'ne doğru yol aldı. Saat 12.00 sıralarında Çanakkale önlerinde olan gemi, Kilitbahir köyü dağında bulunan '' yazısı önünden geçerken, ilginç görüntüsüyle dikkat çekti.

'e ait 120 megavat kapasiteye sahip gemisi '', Boğazı'ndan geçti. Togo'nun Lome Limanı'ndan 'ya giden Liberya bayraklı 179 metre uzunluğundaki gemi, 'nden saat 10.30'da boğaza giriş yaptı.Saat 12.00 sıralarında Çanakkale önlerinde olan gemi, Kilitbahir köyü dağında bulunan '' yazısı önünden geçerken, ilginç görüntüsüyle dikkat çekti.Enerji gemisi, boğazın manevra yapılması en güç noktası olan Nara Burnu'nu döndükten sonra 'ne doğru yol aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.