Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.11.2019 21:55
  • Son Güncelleme: 10.11.2019 22:06

Kamışlı'da terör örgütü /'nin kullandığı sözde karakolda rejim bayrağı!

'in ilçesinin karışında yer alan 'nin Kamışlı kentinde, terör örgütü /'nin sözde karakol binası olarak kullandığı, Rmelan bölgesindeki binaya Suriye rejim bayrakları asıldı.

Terör örgütü / mensuplarının karakol olarak kullandığı, Kamışlı'da sahasında bulunan Rmelan'daki binaya bayraklarının asıldığı görüldü. Rejim güçlerinin dolaşırken görüldüğü Kamışlı'da, 'ye ait zırhlı araç da 'den görüntülendi.

Aracın, bir süre önce ABD'nin 'tan Suriye'deki terör örgütü PKK/YPG için gönderdiği konvoydaki zırhlı araçlardan olduğu belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.