Bugünkü
Takvim

İmamoğlu kitabı ’yi karıştırdı

'li Büyükşehir Belediye Başkanı ’nun kampanya yönetmeni kitap yazdı. CHP İstanbul İl Canan Kaftancıoğlu’nun hışmına uğradı: Yalancı!

Ça'book' kapışma!
'de "kahraman" krizi çıktı. İmamoğlu'nun reklamcısı 'ın kitabı ortalığı karıştırdı.
İl Başkanı Kaftancıoğlu çıldırdı: Yalanla kendini kahramanlaştıran hiç kimse İttifakı'na saygısızlık edemez.YALANCI KAHRAMAN
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı 'nun kampanya direktörü Necati Özkan, seçim dönemini ve yürütülen kampanyayı "Kahramanın Yolculuğu" adıyla kitaplaştırdı. Ancak Özkan'ın kaleme aldığı ve İmamoğlu'nun seçim kampanyası sürecini anlattığı kitap, CHP içinde tartışma yarattı. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Canan Kaftancıoğlu, Necati Özkan'ın kitapta kendisini "kahramanlaştırdığını" iddia ederek şu ifadeleri kullandı: "Kahramanın hikayesini yazıyorum diyerek kahramandan daha çok kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki; yalan, yanlış ve eksik verilerle genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!
Seçim sürecinde Kaftancıoğlu ve İmamoğlu arasında yaşanan gerginlik, dün Kaftancıoğlu'nun yaptığı paylaşımla resmen doğrulandı.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

ne kahraman ama F ransada ülkesini şikayet edecek kadar zavallı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır4
cevapla 07.11.2019 08:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.