Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 24.10.2019 01:11
  • Son Güncelleme: 24.10.2019 01:11

İşte 'ın yayınlamadığı o görüntüler!

Şanlı muz Resulayn'ın güvenliğini sağladıktan sonra 'nin sözde karargahına Türk bayrağı asmıştı. 'nin zaferini hazmedemeyen da Mehmetçiğin bayrak asmasını kınayarak görüntüleri yayınlamadı. İşte Portakal'ın yayınlamadığı o görüntüler...


Türk Silahlı Kuvvetleri ve 'nun Harekatı'yla terör örgütü 'den temizlenen Rasulany'da hayat normale dönüyor.

Rasulayn ilçe merkezindeki teröristlerce yerleştirilen bombalı tuzak ve mayın arama tarama faaliyetleri devam ediyor.

SMO VE TÜRK BAYRAĞI ÇEKİLDİ
İlçenin dört bir tarafı Suriye Milli su ve Türk bayraklarıyla donatıldı.

Harekat kapsamında /'dan kurtarılan Rasulayn ilçesinde teröristlerin kazdığı tünellerin sınırına kadar uzandığı tespit edildi.

'AMERİKAN PORTAKAL'I RAHATSIZ OLMUŞTU
FOX TV Anahaber sunucu , Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yönelik başlattığı Barış Pınarı harekatından rahatsızlık duydu ve algı operasyonu yapmaya başladı. Fatih Portakal son skandalında ise 'bu kadarına da pes' dedirtti.

Şanlı ordumuzun Suriye'nin kuzeyinde, terör örgütlerini temizlemek ve sınır güvenliğini sağlamak adına başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda sahada ve masada alınan başarılı sonuçlar, meyvelerini göstermeye başladı.

Türkiye aldığı başarılı sonuçlarla, güveni bölge ilan edilen yerleri güvence altına aldı.

YPG KARARGAHINA TÜRK BAYRAĞI ASILDI
Resulayn'da arama tarama faaliyetlerine devam eden Türk askeri, YPG'nin sözde karargahına da Türk bayrağını astı.

FATİH PORTAKAL BÜYÜK ZAFERİ HAZMEDEMEDİ
Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ise Mehmetçiğimizin, Resulayn'da YPG'nin sözde karargahına da Türk bayrağını asmasını bilerek yayınlamadı.

Portakal, "Biz oraya bayrak dikmeye gitmedik" diyerek neden yayınlamadığını açıkladı. Portakal ayrıca 'yı da bu konuda suçladı.

kalan karakter 1000

 İbrahim alkılıç İbrahim alkılıç

Merak ediyorum bu portakal amerikaya ne zaman kaçacak?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2019 09:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.