Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.10.2019 15:17
  • Son Güncelleme: 20.10.2019 15:17

Harekatı sonrası 'den bomba itiraf!

'nin Fırat'ın doğusuna yönelik başlattığı Harekatını her fırsatta karalamaya çalışan terör devleti medyası, bölgedeki siyonist emellerinin çöpe gittiğini itiraf etti. İsrail merkezli 'ta yayınlanan Seth J. Frantzman imzalı analizde "6 yılın emeği 6 günde yok edildi" başlığıyla yayınlanan haberde, ABD'nin ve İsrail'in finanse ettiği /'lı teröristlerin planlarının harekat ile birlikte çöpe gittiği yorumuna yer verildi.

Barış Pınarı Harekatı sonrası İsrail'den bomba itiraf!

'nin terör örgütü 'yi 'nin kuzeyinden kazıdığı Harekatı, dünya basınında özellikle de basınında yakından takip ediliyor.

Harekatın başlangıcından bu yana çeşitli haberler yayınlayan İsrail medyası, 'ta bir habere daha imza attı.

İSRAİL'İN HAYALLERİ YIKILDI
İsrail merkezli Jerusalem Post'ta yayınlanan Seth J. Frantzman imzalı analizde Türkiye'nin Barış Pınarı harekatı ile birlikte İsrail'in bölgede bir Kürt devleti kurulması hayalinin yıkıldığı ifade edildi.

"6 yılın emeği 6 günde yok edildi" başlığıyla yayınlanan haberde, ABD'nin ve İsrail'in finanse ettiği YPG/'lı teröristlerin planlarının harekat ile birlikte çöpe gittiği yorumuna yer verildi.

Analiz, Barış Pınarı Harekatı'nın terör örgütünü yeniden canlandıracağı iddiasının ardına saklanarak, bölgedeki teröristlere yıllardır yapılan yardımın boşa gitmesine ilişkin duyulan üzüntüyü gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

Gurbetteki Gurbetteki

Siz daha çok ağlayacaksın Bu da başlangıç Allah , vatan millet ve müslüman kardeşlerimize en hayırlısını nasip etsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.10.2019 16:44
SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Biz Türkiye olarak barış pınar harekatında bir taşla uç kuş vurduk.1.mülteciler isteyenler bu güvenli bölgeye yerleşecek.istemiyenlerde kapılar açılıp avrupa ya gidecek,sakın ha reis Londra da bunu gündeme getirecekler tuzağa düşmesin.çünkü macron,merkez,Johnson bunların ağababaları siyonist silah,para sahipleri Rothschild ve rockefeller ailesidir.3.yedi sene önce suriye iç savaş da Esed %20 toprak bütünlüğünü vardı.biz suriye de değişim istediğimizde ve Esed gitmesi gerektiğinde o zamanın siyonist Afrika kölesi Barack obama ve avrupa bunu istemedi.neden?israilin güvenliğini öne sürdüler.ve Rusya yıda davet ettiler.artık bedel ödeme zamanı onlarda yani abd,avrupa, İsrail de.3.kuş ise bundan sonra israilin güvenliğini Esed,iran,Lübnan Hizbullah, Rusya,çin ile yapacaktır. Artık dik durma zamanı sen söyleyeceksin onlar dinliyecek.itiraz yok.bizim mülteciler 40 milyar dolar harcadık.onlar ne yaptı?ypg,pyd,pkk yı silahlandırdı. 40 bin tır silah ve 5 milyar dolar dan fazla mali katkı yaptı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.10.2019 16:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.