Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.10.2019 22:42
  • Son Güncelleme: 13.10.2019 22:53

minarelerinde tekbir ve ezan sesleri

kapsamında ilçe merkezine giren askerleri tarafından bölgede sevinç gösterileri gerçekleştirildi. Minarelerden yayılan tekbir ve ezan sesleri Akçakale'den duyuldu.

Suriye Milli () askerleri, Türk Silahlı Kuvvetlerince () başlatılan kapsamında /'lı teröristlerden temizlenen Fırat Nehri'nin doğusundaki ilçesinde sevinç gösterilerinde bulundu.

Tel Abyad'ın kontrolü sağlayan SMO askerlerinin bölgedeki faaliyetleri sınırın sıfır noktasındaki Akçakale ilçesinden görüntülendi.

SMO askerleri bölgede sevinç gösterilerinde bulundu. Öte yandan, minarelerden kente yayılan tekbir ve ezan sesleri Akçakale ilçesinden de duyuldu.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

terör sevici hainler bak pyd ezanı bile yasaklamış

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.10.2019 10:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.