Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.10.2019 23:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.10.2019 00:15
ABONE OL

Terör destekçilerinin kirli oyunu deşifre oldu! Yalan fotoğraflarla algı oyunu…

Güney sınırlarımızda yuvalanan teröristlere karşı başlatılan ile Fırat’ın doğusunda ki terör koridoruna vurulacak ölümcül darbe terör yandaşlarını tedirgin etti. Terör örgütü yandaşları üzerinden algı oyunu ve dezenformasyona başladı. rejiminin geçtiğimiz yıllarda yaptığı saldırıların fotoğraflarını paylaşarak “Türk su çocukları vuruyor” yalanına sarılan alçakların tezgahı ortaya çıkan fotoğraflarla deşifre oldu.

Terör destekçilerinin kirli oyunu deşifre oldu!

Fırat Kalkanı Harekatı ve Zeytin Dalı Harekatı ile güney sınırlarımızda kurulması planlanan terör koridoruna hançer saplayan Başkan Erdoğan'ın verdiği emir ile 'nı başlatarak terör koridoruna ölümcül darbeyi vurmak için harekete geçti.. Terör örgütlerine bomba yağdıran Mehmetçik terör yandaşlarını da tedirgin etti.

TERÖR YANDAŞLARI YALANA SARILDI
Terör örgütü yandaşları üzerinden algı oyunu ve dezenformasyona başladı. rejiminin geçtiğimiz yıllarda yaptığı saldırıların fotoğraflarını paylaşarak "Türk ordusu çocukları vuruyor" yalanına sarılan alçakların tezgahı ortaya çıkan fotoğraflarla deşifre oldu.

Terör örgütü yanlılarının sosyal medya üzerinden attığı tweetler ve belirli etiketler oluşturarak yaydıkları yalan haberlerle destekçi toplamaya çalıştığı da görüldü.

İşte terör yandaşlarının yaptıkları o kirli paylaşımlar ve fotoğrafların deşifresi


YALAN - "Türkiye çocukları vuruyor"


- 2014 Mayıs ayında yer alan haber... Esed rejiminin Halep'i vurduğu görüntülerden...


YALAN - "Türk ordusunun saldırısı sonucu çocuklar yaralandı"


GERÇEK- Rejim güçlerinin Haziran ayında İdlib'e düzenlediği saldırı