Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.10.2019 19:13
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 19:28

başladı! İhanet medyası yine terörün sesi oldu...

Fırat’ın doğusunda kurulmak istenen terör koridoruna ölümcül darbeyi vuracak olan ’nı Başkan Erdoğan’ın emri ile başlattı. Operasyonun başlamasının ardından sol basın terör örgütünün sözcülüğüne soyundu. Terör örgütünün "siviller vuruluyor" yalanıyla birlkte başlayan algı oyunları BirGün Gazetesi, , ve üzerinden servis edilmeye başlandı.

İhanet medyası yine terörün sesi oldu!

Fırat'ın doğusunda kurulmak istenen terör koridoruna ölümcül darbeyi vuracak olan 'nı Başkan Erdoğan'ın emri ile başlattı.

Harekatın başlamasının ardından 'nın siyasi uzantısı 'nin "işgal" yalanının ardından sol basın da algı oyununa başladı.

Operasyonun ardından 'li teröristler, "siviller vuruluyor" yalanını ortaya attı.

TERÖRÜN SÖZCÜSÜ BİRGÜN GAZETESİ
Türkiye'nin operasyonunu karalamak isteyen BirGün Gazetesi, terör sözcülüğüne soyunarak bu yalanları okuyucularına servis etti.

SOL HABER DİYANET'İ HEDEF ALDI
ise 'i hedef aldı. Barış Pınarı Harekatı'na destek için camilerde Fetih Suresi okunacak olması "Diyanet de savaşa girdi" başlığıyla servis etti.

CUMHURİYET GAZETESİ TERÖRÜN SESİNİ DUYURDU
Cumhuryet Gaztesi de Terör örgütü YPG/PKK'nın suriye uzantısı olan SDG'nin ABD'ye yaptığı çağrıyı okurlarına servis etti.

T24 DE GERİ KALMADI
haber sitesi de ve Avrupa Birliği'nin operasyondan duyduğu rahatsızlığı okuyucularına servis etmekte geri kalmadı.

kalan karakter 1000

hakkı hakkı

karanlık ODA yı da bunlara ekleyin. bu vatan hainleri içeriden ihanetlerine devam ediyorlar. aslında bu hainlere karşı içeride de bir harekat başlatmak gerekiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.10.2019 21:34
Dulqarnein Dulqarnein

anladinizmi GAZETECILER, bu da sizin harbiniz, ELINIZDE ne kadar koz varsa bu hain gazetelerin SAHIPLERIN üzerinde, o kir dosyalari meydanlara dökebilirsiniz, eger kara propaganda yapmaya durmazlarsa, KISACA bu hainlere onlara en cok acitacak ve susturcak EN ETKILI adimi anladiklari dilden vereceksiniz, ya siz yada ISTIHBARAT, bugün bir olma vakti, "BIR VUCUT OLUP HER ALANDA darbeler indirme vakti", Afrin özgürlestirme harekati gibi dönemi gibi, o zamanki ruhu... sanki bugünki ruh o zaman kadar degil gibi, o ruhu canlandirin, medyanin gücü az bisey degil, dogru kulanin, MILLETI kirmadan, birlestirin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2019 21:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.