Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.10.2019 06:49
  • Son Güncelleme: 10.10.2019 10:08

Efsane tabur için hazırlanıyor!

’nda akşam üstü kara harekatı da başladı. Harekatta Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı Özel Kuvvetler personelleri görev bölgelerine giderken, Jandarma Komando taburları da harekat için hazırlıklarını yapıyor.

Süperhaber'in haberine göre Meskun mahal operasyonlarında büyük başarı gösteren komandoların bir kısmı sınır hattına sevk edilirken, 'nin dört bir yanındaki komando tugaylarında da hazırlıkların hızlandığı öğrenildi.

9 ŞEHİT VEREN KOMANDOLAR HAZIRLANIYOR
Bu hazırlıklardan bir tanesi, Afrin'deki terör örgütü / unsurlarının temizlenmesini hedefleyen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan ve 9 şehit vererek yüreklerimizi dağlayan Bornova Jandarma 'nda yapılıyor. 9 şehitten sonra Bornova'ya dönen Komandoların için hazırlandığı bilgisi geldi.

Ayrıca 'taki Jandarma Komando Taburu'nda ve Çakırsöğüt'teki Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'nda da hazırlıklar yoğunlaştı. Hazırlıklar tamamlandığında, komandolarımızın bölgeye sevk edileceği bildirildi.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

ALLAHIM SADECE VE SADECE TÜRKLERİN VE MÜSLÜMANLARIN YARDIMCISI OLSUN AMİNNNNNNNN........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.10.2019 11:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.