Bugünkü
Takvim

hem ders verdi hem de sitem etti! "10 yıldır böyle karşılanıyorum..."

, ’da rakibini mindere serdi. 4. kez dünya şampiyonu olarak tarihe geçti. Transferler için saatlerce havaalanında bekleyen binler, şampiyonu karşılamaya gitmedi. Milli sporcumuz ise hem ders verdi hem de sitem etti: 10 yıldır böyle karşılanıyorum... Elbette üzülüyorum. Ancak benim için önemli olan ülkemizi gururla temsil etmek.

Min'ders'!
Milli güreşçimiz , 'da tarih yazdı. 4. kez dünya şampiyonluğunu kazandı. Ay-Yıldızlı bayrağımızı dalgalandırdı. Göğsümüzü kabarttı. Önceki gün sessiz sedasız 'ye dönüş yaptı. Havalimanında yanında sadece ailesi ve birkaç gazeteci vardı. havalimanında coşkuyla karşılayan binler, şampiyon sporcuyu yalnız bıraktı.Sessiz bir törenle karşılanan Rıza Kayaalp, altın madalyayla döndüğü ülkesinde buruk bir sevinç yaşadı. Haber müdürümüz Mevlüt Yüksel, dün şampiyonu aradı.Kayaalp, duygularını şu sözlerle paylaştı: Güreşçi olarak zor bir başarıya imza attım. Ülkemde coşkuyla karşılanmak elbette beni çok mutlu ederdi. Ancak 4 şampiyonluğa rağmen 10 yıldır böyle bir karşılama olmadı. 10 yıldır üzülüyorum. Ama bana ülkemi dünyada başarıyla temsil etmek ve Ay-Yıldızlı bayrağımızı gururla dalgalandırmak yetiyor. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim."

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.