Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.09.2019 09:19
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.09.2019 10:31
ABONE OL

İşte 'nin hizmet anlayışı! 'nin yaptırdığı parkı kendi yaptırmış gibi açtı!

, Başkan 'ın 'nin Merkezefendi ilçesinde açtığı parkı, ismini değiştirerek yeniden açtı. CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sadece isim değişikliği olmasına rağmen park açılışı yapılacağına ilişkin afişler astırdı. Afişlerde, "CHP Genel Başkanımız Sayın 'nun teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan Parkı açılışına tüm halkımız davetlidir" ifadeleri yer aldı.

2011'de li Belediyesi'nce Merkezefendi ilçesinde inşa edilen ve Selçukbey adı verilen park, 8 Haziran 2012'de 'ın Denizli ziyaretinde toplu açılış töreniyle açıldı. 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den 'ye geçen , geçtiğimiz haziranda vefat eden CHP Denizli Eski Milletvekili 'ın isminin parka verilmesine oybirliğiyle karar verdi.

CHP'nin tiyatrosu da bundan sonra sahne almaya başladı. CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sadece isim değişikliği olmasına rağmen park açılışı yapılacağına ilişkin afişler astırdı. Afişlerde, "CHP Genel Başkanımız Sayın 'nun teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan Kazım Arslan Parkı açılışına tüm halkımız davetlidir" ifadeleri yer aldı. Şeniz Doğan tarafından gönderilen SMS'lerde ise, "Sevgili hemşerilerim, 17 Eylül 2019 saat 12.00'de CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun teşrifiyle Selçukbey mahallemizdeki (tank meydanı üstü) Kazım Arslan parkımızın açılışına davetlisiniz" denildi.

Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Haziran 2012'de açılan parkın açılışını dün yeniden yaptı.
AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, "Parkı, sanki şimdi kendileri tarafından yapılmış gibi gösteren ve halkımızı açılışa davet eden CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanını gerçekçi olmaya ve seçim zamanı kendisinin milletimize söz vererek yapacağını söylediği projelerin tümünü yapmaya davet ediyorum" dedi.

Ekrem Başer sözlerini şöyle sürdürdü:

"GÜLÜNÇ BİR DURUM"
Parka merhum Kazım Arslan'ın isminin verilmesine asla karşı değiliz. Nitekim parka ismin verilmesi konusunda AK Parti grubu olarak belediye meclisinde evet oyu kullandık. Hatta keşke yapmış oldukları vizyoner ve büyük bir projeye sayın Kazım Arslan'ın ismini verselerdi. Bizim karşı olduğumuz var olan, AK Parti'nin önceden yapmış olduğu ve açılışını gerçekleştirmiş olduğu bir parka, sanki şimdi kendileri yapmış gibi davranmaları ve CHP Genel Başkanlarını çağırarak yine açılış yapacak olmalarıdır. Bu hemşehrilerimize de oldukça gülünç bir durum olarak gelmektedir. Taş üstüne taş koymadan AK Parti'nin projeleri üzerinden 5 seneyi geçireceğinizin sinyallerini veriyorsunuz. Aziz milletimiz de sizin bu yaptığınıza her zaman olduğu gibi yine gülüyor ve yine gülecektir.