Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.09.2019 16:34
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 19:19

görevlisinden 'boş yer var mı?' sorusuna skandal cevap!

'li Başkanı 'nun göreve geldikten hemen sonra İBB iştiraki olan 'tan 240 işçi çıkaran ve yerine alım yaptığı İSPARK'ta sosyal medyada büyük tepki gören bir olay yaşandı. İSPARK'ta çalışan bir kişi, kendisine 'boş yer var mı' sorusu yönelten sürücüye "Kato'da var, Gabar'da var" cevabını verdi.

İSPARK görevlisinden 'boş yer var mı?' sorusuna skandal cevap!

23 Haziran seçimleri sonrasında göreve gelen 'li Başkanı 'nun işçi çıkarıp yeni alımlar yaptığı 'ta bir skandal yaşandı.

İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ (İSPARK)'ta görevli bir kişi, kendisine boş yer var mı diye soran sürücülere, "Kato'da var, Gabar'da var' cevabını verdi.

Kilisli olduğunu söyleyen İSPARK çalışanının bu cevabı sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve kullanıcılar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

İşte Twitter kullanıcılarının o görüntülere tepkisi:

MELİH GÖKÇEK'İN O SÖZLERİNİ HATIRLATTI
İSPARK çalışanının bu cevabı akıllara eski Başkanı Melih Gökçek'in 31 Mart yerel seçimleri öncesinde "İmamoğlu İstanbul'u kazanırsa, İSPARK 'lilere teslim edilecek." İfadelerini getirdi.

GÖREVE GELDİĞİ GİBİ İSPARK'TAN İŞÇİ ÇIKARMIŞTI!
Yerel seçimlerin ardından göreve başlayan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB iştiraklerinden olan İSPARK'ta çalışan 240 işçinin işine son vermişti.

kalan karakter 1000

misafir misafir

uyunuyormu asıl işportacılık bahanesiyle gözcülük erketecilik ve heryerden önemli yerlerden bölgelerden haberleşmeye dikkat edilmeli güvenlik zafiyeti dikkat güzel izmir sahil yerleri ege akdeniz kıyıları eskiden beri öyle bar kumar uyuşturucu vs birilerinin konrolünde ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2019 20:57
dr dr

eger dogru ise zaten islem yapilir ceza alir eger belediye nerde pkk yada bagi olani getirdi ise zaten kanunlar net ve acik kisa ve öz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2019 18:00
ömer ismail kütükcü ömer ismail kütükcü

KAYYUM..................BU DİLDEN ANLARLAR..........

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.09.2019 17:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.